Piątkowe rozmyślania :)

Gdybym był krajobrazem, byłbym....
Gdy będę mieć 4o lat, chciałbym.....
Gdyby przyszedł ktoś, kto mógłby spełnić moje dwa marzenia, to byłoby to...

To tylko kilka przykładów zdań, nad którymi zastanawialiśmy się w ostatni piątek. Opisywaliśmy siebie jako krajobraz, owoc, mebel czy roślinę i słuchaliśmy jak tą samą kategorią opisują nas inni. Można było lepie się poznać, odkryć coś nowego o sobie samym, zobaczyć jak widzą nas inni.

Mieliśmy też czas, w którym straliśmy się wyobrazić sobie gdzie bylibyśmy za kilkanaście lat, co to byłoby za miejse i dlaczego właśnie to. Bardzo pomocna okazała się mapa świata :) Niektórzy chcieli być na zupelnie innym kontynencie, inni zdecydowanie mówili o pozostaniu w Polsce, jeszcze inni chcieli tu mieć dom, ale większość czasu spędzać w długich podróżach po całym świecie.

Rozmyślaliśmy również nad naszymi planami i marzeniamy, i nad tym co zrobić, by mogły stać się rzeczywistym, celem, do którego można znaleźć realną drogę.  Jak "chciałbym" zamienić w "chcę" , które ma szansę przełożyć się na konkretne kroki prowadzące mnie do realizacji moich celów.

Dużo rozmaiwialiśmy i szukaliśmy w sobie odpowiedzi na ważne pytania, ale nie zabrajło też czasu na kalambury oraz pyszną, własnoręcznie zrobioną sałatkę owocową! :) Tym razem z ananasa, gruszek, bananów i pomarańczy - mniam! :)

Kolejne piątkowe zajęcia dopiro po weekendzie majowym - zapraszamy 10.05!

A już w poniedziałek - Warsztaty Fotograficzne!

Organ prowadzący: